Nejlepší investice pro zajištěnou budoucnost!

Studenti pracují v odborných předmětech na reálných projektech!

12. prosince 2018

V Mediální tvorbě natáčejí, fotí, blogují a objevují nové možnosti při tvorbě multimediálních obsahů. Nyní studenti pracují na tvorbě reklamního spotu pro společnost Modus. Úkol zní jasně, připravit reklamní spot od nápadu až po finále. Výsledek jejich práce bude už brzy ke shlédnutí.


Jak funguje management v praxi?

12. prosince 2018

Jednatel společnosti Silnice Žáček, Ing. Oldřich Žáček, se studenty diskutoval, jak probíhá management v praxi. Srovnával teorii versus praxi managementu a sdělil studentům své dlouholeté zkušenosti s vedením společnosti. Věnoval se zajímavostem, o čem se v knihách nepíše. Zdůrazňoval, že úspěšný manager by měl rozumět nejen svému oboru ale i ekonomice a dobře řídit vlastní náklady. Vyzdvihnul důležitost přirozené autority a umění jednat s lidmi, jakožto jednu z nejdůležitějších manažerských dovedností. Na závěr studentům řekl jednu radu: „Dělejte víc, než musíte, jen tak dosáhnete úspěchu“.


Studenti představili vedení města Česká Lípa projekt Olympiáda ZŠ 2019

12. prosince 2018

Studenti Managementu sportu pod vedením Štěpána Slaného dnes představili na českolipské radnici paní starostce Jitce Volfové a radnímu Michalovi Prokopovi připravovaný projekt Olympiáda základních škol 2019. Cílem olympiády je rozhýbat děti na základních školách a ve spolupráci se sportovními kluby v České Lípě ukázat, že sport je skvělým doplňkem volného času každého školáka. Projekt se líbil, takže studenti věří, že město projekt podpoří.


Příprava na přijímací zkoušky na střední školy - MAT a ČJ

8. prosince 2018

Pro žáky 9. tříd nabízíme přípravu na přijímací zkoušky na střední školy z Matematiky a Českého jazyka. Matematika: pátek 1.2.2019 od 8:00 - 12:00 hodin (cena 200 Kč). Český jazyk: středa 6.2.2019 od 14:00 - 18:00 hodin (cena 200 Kč). Kde? V budově Soukromé podnikatelské střední školy v České Lípě. Vezměte si s sebou rýsovací potřeby. Platbu prosíme hotově v den konání kurzu v kanceláři školy. V případě zájmu se registrujte na tel.: 487 520 150 nebo na  e-mailu SPOSSinfo@seznam.cz .


Den otevřených dveří

8. prosince 2018

Chcete se dozvědět více informací o naší škole? Přijďte 10.ledna od 11:00 hodin na Den otevřených dveří s nahlédnutím do výuky (více informací zde). Těšíme se na Vás!