Nejlepší investice pro zajištěnou budoucnost!

Den otevřených dveří

9. února 2019

Chcete se dozvědět více informací o naší škole? Přijďte 14. února od 11:00 hodin na Den otevřených dveří s nahlédnutím do výuky (více informací zde). Těšíme se na Vás!


Denní studium - obory

9. února 2019

Poznej, co tě baví a vyber si specializaci až během studia.” 
» Nejste vyhranění? Studujte EKONOMIKU A MANAGEMENT
» Zajímá vás ICT? Studujte VÝPOČETNÍ TECHNIKU
» Věnujete se sportu? Studujte MANAGEMENT SPORTU
» Chcete vést vlastní firmu? Studujte PODNIKÁNÍ
» Jste kreativní? Studujte MEDIÁLNÍ KOMUNIKACI
» Láká vás turismus a služby? Studujte MANAGEMENT CESTOVNÍHO RUCHU
» Baví vás čísla? Studujte ÚČETNÍ SPECIALISTU
Více informací o studiu naleznete zde.


Mentor nepoučuje, ale podporuje!

8. února 2019

Naši učitelé jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale také lidé, kteří se neustále dále rozvíjí a vzdělávají. Paní učitelka Ing. Martina Matoušková nyní absolvuje mentorský výcvik. Vedle koučinku tak bude disponovat mentorskými dovednostmi, které využije nejen ve svém kolektivu, ale také při výuce odborných předmětů, zejména pak Managementu. A proč právě mentoring? “Mentoring je účinný způsob předávání informací a rozvoje nejen odborných, ale i měkkých dovedností člověka. Mým cílem je být dobrým průvodcem ve svém oboru. Mentor je tu pro všechny, kdo chtějí pracovat na svém profesním i osobním rozvoji”, dodává Ing. Matoušková.


Účast v celorepublikovém finále soutěže KPBI

7. února 2019

V pondělí 4. února jsme měli svého zástupce Ludvíka Táborského v celorepublikovém finále soutěže Kraje pro bezpečný internet, které se konalo v Praze na Pankráci v budově ministerstva vnitra. Soutěžící absolvovali test, který obsahoval 4 sady po 5 otázkách. Průběh testu byl napínavý od začátku do konce, o pořadí na prvních třech místech nakonec rozhodl čas potřebný na zodpovězení otázek v poslední sadě. Mezi třemi nejlepšími jsme se sice neumístili, ale třeba příště. Součástí doprovodného programu byla i exkurze na Žižkovský vysílač. Nejprve si soutěžící a jejich doprovod z řad učitelů prohlédli datové centrum Českých radiokomunikací, které zajišťuje nejen realizaci televizního a rozhlasového vysílání, ale nabízí i prostředí se zajištěnými podmínkami pro bezpečný provoz serverů. Pokud navštívíte kteroukoliv webovou stránku v Česku, je velmi pravděpodobné, že vaše data projdou některým ze zde umístěných serverů. Hezkým závěrem byl díky slunečnému počasí krásný výhled na Prahu z vyhlídkové terasy Žižkovského vysílače ve výšce 93 m.


Zájezd do Národního divadla

7. února 2019

5. únor byl jedním ze dnů, kdy se v repertoáru Národního divadla v Praze objevila Maryša. A protože se jedná o klasiku, kterou si většinou do seznamu četby studenti zahrnují, nemohli jsme prostě odmítnout! Možná právě jedním z důvodů pro účast byl fakt, že všichni kromě prváků už děj znali. Věděli jsme předem, že se tentokrát jedná o moderní pojetí. Záhy jsme se však přesvědčili o tom, že ne vždy to nové, musí být nutně to nejlepší, a to i přesto, že výkony herců, zvláště pak Pavly Beretové v roli Maryši byly skvělé.pozn.: Vzhledem k večerní hodině, kdy se inscenace odehrávala, jsme se vyfotili ještě za světla. Jako pozadí nám posloužila impozantní budova nově zrekonstruovaného Národního muzea.