Naši absolventi

Zahradní slavnost se stala novou tradicí školy, na kterou zveme všechny současné studenty, absolventy, rodiče a přátelé školy. Zahradní slavnost umožňuje formální i neformální setkání na půdě školy. Těšíme se na Vás!

Jakub Radotínský

Aktuální zaměstnání

OJTI - On the Job Training Instructor - Kouč finální části výcviku nových řídících

• Po maturitě jsem začal pracovat pro rodinnou firmu DAIBO s.r.o., která se zabývala výrobou a prodejem stanů, spacáků, sportovního oblečení. V roce 1997 jsem se stal spoluzakladatelem čajovny Rubín na Malostranském náměstí v Praze, posléze jsem přešel do statutu zaměstnanec firmy Amana s.r.o. V témže roce jsem na 3 měsíce navštívil a procestoval USA, podílel jsem se na průzkumu trhu s potravinářskými koncentráty.

V roce 1999 jsem prošel výběrovým řízením do kurzu Řídící letového provozu, který jsem po dvou letech úspěšně absolvoval získáním licence Řídící letového provozu TWR LKPR (Ruzyně věž) a APP LKPR (přibližovací - radarová služba).
    Od roku 2004 člen CISM - Critical Incident Stress Management - teamu jako peer debriefer.
    Od roku 2005 OJTI - On the Job Training Instructor - kouč finální části výcviku nových řídících.
    Koncem léta 2011 budu zařazen do teamu UTI - Unit Training Instructor - instruktor na radarovém a 3D věžním simulátoru.

• SPoSŠ, Česká Lípa (Soukromá střední podnikatelská škola), 1997 – 2001

Ing. Martin Vlček

DAAKKVL, s.r.o.
          Jednatel a spolumajitel firmy
Martin Vlček

• DAAKKVL, s.r.o. – jednatel a spolumajitel firmy (Od 10/2007 do 07/2011)
    • vedení firmy s 90% majetkových podílem
  • PRECIOSA – LUSTRY a.s., Kamenický Šenov (Od 10/2007 do 07/2011)
  • Generální ředitel, Dongguan Preciosa Trading Co., LTD (04/2009 – 07/2010)
    • odpovědnost za vedení dceřinné obchodní společnosti v zahraničí (Čína)
  • Chief representative, Preciosa–Lustry a.s., Zhongshan Representative office (10/2007 – 03/2009)
    • odpovědnost za vedení kanceláře obchodního zastoupení v zahraničí (Čína)
  • DELPHI PACKARD ELECTRIC s.r.o., Česká Lípa (01/1998)
    • Automobilový průmysl
  • Vedoucí MC (05/2006 – 10/2007)
    • odpovědnost za materiálové sklady a objednávání všech přímých a nepřímých materiálů, řízení týmu 105 pracovníků, odpovědnost za implementaci KMS a Lean principů
  • Vedoucí skladu (09/2003 – 04/2006)
    • odpovědnost za materiálový sklad a sklad režijního materiálu
    • odpovědnost za skladové účetnictví, vedení 90ti pracovníků
  • Disponent nákupu (01/1998 – 08/2003)
    • odpovědnost za objednávání raw a indirect materiálu, řízení dodávek KAN-BAN

• Technická univerzita v Liberci, fakulta Hospodářská, 2001 - 2010
    • Studijní obor: Podniková ekonomika
    • Ukončeno: SZZPE, SZZE
  • SPoSŠ, Česká Lípa (Soukromá střední podnikatelská škola), 1993 – 1997

Ing. Ondřej Patka

Actual Job

PRECIOSA GULF FZCO, Dubai, U.A.E. - Managing Director of Lighting Division – Middle East Ondřej Patka

• Company: design and manufacturing of light fittings and glass art features for luxury hotels, residencies and palaces.
  • Fully responsible for lighting division to the owner of the company PRECIOSA GROUP, Czech Republic
  • Leader of the major special projects including their design development in the territory
  • Dealing with the selected VIP clients worldwide
  • Business development in the territory
  • Contributing business strategy for region and world-wide
  • Honors and Awards: The Best Employee of PRECIOSA 2007

Education

• Technical University of Liberec, Faculty of Economics, 1997-2002
    • 1997-2001 member of the senate of Technical University of Liberec, Faculty of Economics
    • 1998-2001 member of the senate of Technical University of Liberec
    • 1998-2002 member of the Student Chamber of the Council of Higher Education Institution of the Czech Republic
    • 1999-2001 head of the Students' Affairs Committee of Student Chamber of the Council of Higher Education Institution of the Czech Republic
  • SPoSS, Ceska Lipa (Private Business High School), 1994-1997

Ing. Tomáš Jeřábek

Aktuální zaměstnání

Jihomoravská plynárenská, a.s., člen skupiny RWE - Finanční controlling Tomáš Jeřábek

• Od roku 2006 (do současnosti) pracuji v Jihomoravské plynárenské, a.s., člen skupiny RWE. Po nástupu jsem pracoval v obchodním controllingu, rok poté jsem přešel do finančního controllingu. Obsahem mé práce je zejména práce s různými daty, s Excelem, SAPem, tvorba prezentací pro představenstvo, rozbor hospodářských výsledků společnosti, plánování nákladů a výnosů v průběhu roku i výhled na další roky, spolupráce na výroční zprávě, komunikace s burzou, výkazy pro Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO), Český statistický úřad (ČSÚ) a pro Energetický regulační úřad (ERU).

• Vysoké učení technické v Brně, fakulta Podnikatelská, 2001 - 2006
    • 2001 - 2004: VUT Brno, fakulta podnikatelská - obor Daňové poradenství, titul Bc.
    • 2004 - 2006: VUT Brno, fakulta podnikatelská - obor Podnikové finance a obchod, titul Ing.
  • SPoSŠ, Česká Lípa (Soukromá střední podnikatelská škola), 1997 – 2001

Zašlete nám i Vy informace o Vašich pracovních pozicích a úspěších na e-mail: matouskova_sspos@seznam.cz.