Nejlepší investice pro zajištěnou budoucnost!

Denní studium: obor

Různým možnostem profilace studenta v rámci oboru 63-41-M/01 Ekonomika a podnikání odpovídají jednotlivé školní vzdělávací programy. Denní studium je čtyřleté, ukončené maturitní zkouškou. Studium nasměřuje k profesní specializaci a dalšímu univerzitnímu studiu. Studium je koncipováno jako příprava studentů pro moderní praxi. Obsah jednotlivých předmětů je každoročně inovován na základě požadavků pracovního trhu.

PROFESNÍ SPECIALIZACE:

                             “Poznej, co tě baví a vyber si specializaci až v průběhu studia.”

EKONOMIKA A MANAGEMENT

MANAGEMENT CESTOVNÍHO RUCHU

VÝPOČETNÍ TECHNIKA

Nově!   GRAFIKA A POČÍTAČOVÉ HRY

Studenti studují společný základ vyučovacích předmětů a dle vybrané profesní specializace si zvolí povinně volitelné předměty.

Ekonomika a management

Chceš se naučit, jak fungují společnosti všech velikostí? Pak je tato specializace správná volba. Řízení podniku již pro tebe nebude neznámou. Budeš mít široký ekonomický přehled s hlavním zaměřením na management podniku. Studenti si v průběhu studia vedou fiktivní firmu. Jedná se o virtuální společnost, která je vedena jako reálná.

Management cestovního ruchu

Baví tě poznávat nová místa a plánovat cestu do všech detailů? Tato specializace ti nabídne portfolio předmětů, díky kterým získáš celkový přehled o fungování a řízení organizací v oblasti cestovního ruchu. Své dovednosti využiješ i díky marketingovým principům v rámci rozvoje regionu či řízení hotelových/wellnes zařízení.

Výpočetní technika

Tato specializace ti umožní získat vědomosti z oblasti IT či správy webů. Naučíš se pracovat s operačními systémy a dokážeš spravovat menší počítačovou síť. Své uplatnění  najdeš v mnoha oblastech, nejen u IT firem, ale i v bankovnictví či pojišťovnictví jako IT odborník či konzultant.

Grafika a počítačové hry

Zajímá tě grafika a počítačové hry a chtěl bys pracovat nebo podnikat v oblasti počítačových her? Nemůžeš si vybrat lépe. Zjistíš co obnáší být programátorem nebo grafikem, kdo jsou profesionální hráči či jejich trenéři, co obnáší vymyslet, vytvořit a pak úspěšně prodat počítačovou hru, jak být úspěšným influencerem a mnoho dalšího.

Po absolvování naší školy můžeš pokračovat ve studiu tohoto oboru na VŠ (Univerzita Karlova, ČVUT Praha, Masarykova univerzita). Pokud se rozhodneš jít po škole přímo do pracovního procesu, můžeš se živit v některém z mnoha oborů, které počítačové hry nabízí, jako jsou např. vývojář, grafik, designér, manager, pořadatel, ale třeba i profesionální hráč či streamer.


Ve všech studijních zaměřeních je intenzivní výuka cizích jazyků s velkou hodinovou dotací. Je kladen důraz na prezentační a rétorické dovednosti. Studium propojuje na jedné straně teoretické poznání a na druhé straně jeho praktické uplatnění v praxi. Volnočasové kluby - Klub osobního rozvoje, Mediální klub, Klub robotiky, Jazykový klub, Esportový klub.