Školní akce

Aktuální školní akce školního roku 2016/2017

Aktuální školní akce školního roku 2016/2017 naleznete v aktualitách v úvodu webových stránek zde.

Den D - prezentace podnikatelských plánů

V prvním ročníku, v rámci předmětu Podniková ekonomika, probíha soutěž den D. Žadatélé (studenti) předložíi svůj podnikatelský záměr a investoři vybírají nejlepší a životaschopný investiční projekt. Studenti si na vlastní kůži zkusí sestavit a obhájit svůj podnikatelský záměr a získají zpětnou vazbu od investorů. Všechny týmy měly velmi zajímavé pokaždé velmi zajímavé projekty a vždy je težké vybrat ten nejlepší.

Jazykový pobyt v Anglii

Během studia na SPoSŠ mají studenti možnost vycestovat na jazykově poznávací pobyt do Anglie. Dopoledne studenti navštěvují jazykovou školu, kde jsou hodiny vedeny s rodilým mluvčím a každé odpoledne poznávají Londýn a okolí (Oxford, Brighton, Londýn, Stonehenge a mnoho dalších zajímavých míst.)

Výuka mimo školu

V květnových dnech probíhá výuka mimo školu. Studenti napříč ročníky jsou rozděleni do skupin a každý učitel má připravenou zajímavu problematiku. Na závěr dne si k obědu upečeme buřty a ti odvážní svezou na koni.

LAN party a Movie night

Během školního roku probíhá oblíbená noční LanParty a Movie night ve škole! V počítačové učebně soutěží studenti v počítačových hrách o věcné ceny. V další třídě mohou studenti hrát na Xbox One. Na poslední LAN party měla největší úspěch novinka na trhu virtuální realita HTC Vive, která byla opravdovým zážitkem. A nechyběly ani deskové hry a projekce filmů.